Про компанію

Компанія EXPERT PHARMA створена для фокусної роботи з фармацевтичним ринком в напрямку дієтичні добавки до раціону та суплементи та, в найближчому  майбутньому, лікарські препарати.

Місія  компанії – це створення комплексного рішення для оздоровлення людей. Компанія EXPERT PHARMA є власником двох брендів в напрямку дієтичних добавок: BB Pharm™- вітамінно-мінеральні комплекси  для щоденного використання, та PREVENT™ - комплексні суплементи  для розв'язання проблем зі здоров'ям. В нашому портфелі продукти на основі унікальних та збалансованих формул. Велике значення ми приділяємо превентивному підходу до здоров’я людини, розглядаючи організм як єдине ціле, підтримуючи всі взаємопов'язані між собою процеси організму. Адже насправді організм людини, не окремі частини тіла, а ціла геніальна система.

Здоровий спосіб життя та приймання необхідних нутрієнтів – Ваш шлях до здоров'я та високої якості життя на довгі роки: прекрасного самопочуття щодня, необхідного рівня енергії, життя без болю та хронічних захворювань, здорового старіння. Ми прагнемо допомогти Вам досягти оптимального здоров'я зараз і підтримувати його протягом усього життя – це є основою всього, що ми робимо.

 

Сертифікати якості
Вхід в особистий кабінет