Вітамінно-мінеральні комплекси

Вироблені за найсучаснішими технологіями добавки зберігають усі корисні властивості в концентрованих мікронутрієнтах. Процес виготовлення вітамінів передбачає суворе дотримання технологій. Мультивітамінні чи вітамінно-мінеральні комплекси допомагають безпечно наситити організм найважливішими елементами для повноцінного активного життя.
Теми здоров'я
очистити фільтри
Артикул : COM02349
Вітамінно-мінеральний Остеокомплекс BB Pharm UltraBONE вітамін Д3 + цинк + кальцій та магній
129 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка BB Pharm UltraBONE — збалансована комбінація кальцію, магнію, цинку та вітаміну D3. Призначена для людей, які активно займаються спортом, а також людей похилого віку та жінок під час менопаузи.

Добавку можна застосовувати з 14 років.

Артикул : COM02348
Вітамінно-мінеральний комплекс BB Pharm UltraREST Магній і вітамін В6
159 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка BB Pharm UltraREST — ефективний комплекс у разі м'язових спазмів і судом, а також для спокою й рівноваги.

Добавку можна застосовувати з 14 років.

Артикул : COM02346
Хондроитин + Глюкозамін + Сірка + Колаген Хондропротектор BB Pharm UltraTONE
164 грн.

Кількість капсул:

Препарат BB Pharm UltraTONE рекомендовано вживати як дієтичну добавку хворим на артроз, артрит, остеохондроз і при проявах будь-яких інших захворюваннях опорно-рухового апарату.

Артикул : COM02351
Жирні кислоти BB Pharm UltraVEIN Омега 3-6-9 для здоров'я серця і судин
260 грн.

Кількість капсул:

Дієтична добавка BB Pharm UltraVEIN розроблена для людей, метою яких є поліпшити стан судинної стінки, шкіри та м'яких тканин. Під час лікування патології судин препарат UltraVEIN стане допоміжним засобом класичного протоколу лікування.

Артикул : COM05326
Хелатний магній Бісгліцинат
260 грн.

Кількість капсул:

Дієтична добавка у формі капсул — суплемент Magnesium (магнезіум у хелатній формі) є ідеальним додатковим джерелом магнію, оскільки форма бісгліцинату є справжнім хелатом, який може покращити засвоюваність магнію організмом.

Артикул : COM05324
Вітамін С з біофлавоноїдами
307 грн.

Кількість таблеток:

Жувальні таблетки — Vitamin C (Вітамін С) ТМ BB Pharm є джерелом аскорбінової кислоти з екстрактом плодів шипшин та натуральними біофлавоноїдами

Артикул : COM05327
Ліпосомальний вітамін D3 з вітаміном К2
324 грн.

Тип товару:

Спрей з вітаміном D3 2000 МО Швейцарської якості бренду BB PHARM рекомендується як додаткове джерело вітаміну D3 та вітаміну К2 у максимально біодоступній формі для здорового функціонування імунної, метаболічної та ендокринної систем

Артикул : COM05329
Коензимний комплекс вітамінів групи В
348 грн.

Кількість капсул:

Дієтична добавка у формі капсул Coenzyme B Complex (Коензим B-комплекс) ТМ BB Pharm містить тільки активні форми вітамінів групи В (коензимні) та є джерелом найважливіших водорозчинних вітамінів для організму.

Вхід в особистий кабінет