Експрес тести для жінок

HomeTest. Гарантія точного результату! Не дивлячись на те, в який період свого життєвого шляху ви знаходитеся: плануєте стати мамою, очікуєте цього моменту або поки вирішили присвятити наступний життєвий етап собі й своєму розвитку, HomeTest завжди буде гарантовано точним для кожної з вас!
Артикул : COM04835
Тест-смужка для ранньої діагностики вагітності
35 грн.

Кількість в упаковці:

HomeTest — високочутлива тест-смужка для визначення вагітності.

Артикул : COM04836
HomeTest смужка на вагітність №2
61 грн.

Кількість в упаковці:

Тест-смужка для діагностики вагітності по сечі - це імунохроматографіч­ний аналіз, призначений для швидкого визначення хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у сечі. Тест використовується для отримання наглядного якісного результату.

Артикул : COM04846
Тест струменевий для ранньої діагностики вагітності
90 грн.

Кількість в упаковці:

Струменевий тест для ранньої діагностики вагітності Express Test зручний і комфортний у використанні, забезпечує гігієнічність виконання діагностики та точний результат.

Артикул : COM04840
Тест струменевий для ранньої діагностики вагітності
104 грн.

Кількість в упаковці:

HomeTest струменевий — високочутливий струменевий тест на вагітність 3-го покоління. Завдяки спеціальній конструкції дає змогу тестувати без збору сечі. Це робить процедуру тестування простішою та гігієнічнішою.

Артикул : COM04843
Тест струменевий для визначення овуляції
184 грн.

Кількість в упаковці:

HomeTest струменевий — високочутливий тест, призначений для визначення викиду лютеїнізувального гормону (ЛГ) в організмі жінки (визначення періоду овуляції).

Артикул : COM04841
Тест-смужки для визначення овуляції
230 грн.

Кількість в упаковці:

Тест-смужки для визначення овуляції Home Test — 5 тест-смужок для визначення періоду овуляції (визначення викиду лютеїнізувального гормону (ЛГ) в організмі жінки). Допоможуть точно визначити 2 найсприятливіші дні для зачаття дитини.

Вхід в особистий кабінет