Препарати комплексної дії

Концепція бренду PREVENT - унікальне комплексне рішення проблем зі здоров'ям людини. Місія бренду ґрунтується на підтримці ідеї превентивного підходу. Ми цінуємо яскравість і повноту насиченості життя, підтримуємо персональний підхід до проблеми зі здоров'ям людини.
Категорії товарів
Теми здоров'я
очистити фільтри
Артикул : COM05321
Комплексний суплемент VigoPro (ВайгорПро) для здоров'я статевої системи чоловіків
420 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка VigorPro™ може бути рекомендована як додаткове джерело рослинних речовин та натурального афродизіаку з метою посилення сексуального бажання та поліпшення сексуальної функції у чоловіків, нормалізації функціонального стану сечостатевої системи при еректильній дисфункції

Артикул : COM05322
Комплексний суплемент GlucoCare (ГлюкоКеа) для контролю рівня глюкози в крові
420 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка GlucoCare™ є джерелом натуральних рослинних екстрактів, амінокислот та мікроелементів, які можуть рекомендуватися для підтримки метаболічного процесу у підшлунковій залозі та печінці, для нормалізації рівня глюкози та холестерину в крові при цукровому діабеті II типу.

Артикул : COM05323
Комплексний суплемент VisioCare (ВізіоКеа)
для підтримки гостроти зору
438 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка VisioCare™ є додатковим джерелом вітамінів та мікроелементів і може рекомендуватися для підтримки здоров'я зору та ліквідації дефіциту мікро- та макроелементів, для оптимізації раціону осіб, що зазнають підвищене навантаження на зоровий апарат.

Артикул : COM05318
Комплексний суплемент HepatoPro (ГепатоПро) гепатопротекторної дії
438 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка HepatoPro™ рекомендується до раціону як додаткове джерело флавоноїдів, амінокислот та рослинних антиоксидантів з метою поліпшення функціонального стану печінки та гепатобіліарної системи.

Артикул : COM05320
Комплексний суплемент AlfaProst (АльфаПрост) для здоров'я простати
438 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка AlfaProst® розроблена з метою покращення функціонального стану сечовидільної функції у чоловіків, у тому числі при аденомі передміхурової залози, доброякісній гіперплазії та хронічному простатиті.

Артикул : COM05319
EstroHealth (ЕстроХелс) для підтримки жіночого гормонального здоров'я комплексний суплемент
588 грн.

Кількість таблеток:

Дієтична добавка EstroHealth™ є джерелом натуральних активних речовин і може бути рекомендована з метою нормалізації функціонального стану статевої та репродуктивної систем, запобігання розвитку гіперпластичних процесів в молочних залозах у жінок та профілактики виникнення естрогензалежних станів

Вхід в особистий кабінет